Závěr sezóny dětí 2018/2019

V sobotu 29.června se vedoucí MH společně s dětmi a jejich rodiči a některými prarodiči sešli v hasičské zbrojnici, aby společně oslavili konec letošní sezóny. Po úvodním předání cen družstvu přípravky od vedoucích následovalo oficiální zahájení celé akce. Následně se přítomní přesunuli do hasičské klubovny, kde byla připravena prezentace shrnující celou sezónu 2018/2019.

Překvapením pro děti byla prezentace s videi z aplikace Tik Tok, která některé členy kolektivu MH zarazila, že na takováto videa může narazit i vedoucí.

Posléze se všichni přesunuli dolů do garáže, kde pokračoval program závěru sezóny. Na řadě bylo předání odznaků odborností a specializací, které děti plnily 14.4. 2019 společně s osvědčeními o splnění těchto zkoušek. Mimo to jsme Janu Kašpárkovi a Františce Zídkové vedoucí předali pamětní listy a medaile za účast na soutěži o přeborníka Plzeňského kraje v běhu na 60 m s překážkami. Posledním překvapením byly dárky pro Martina Krále, jakož to nejpilnějšího člena kolektivu, a Karolínu Škalovou, pro kterou byla letošní sezóna poslední v družstvu žáků.

Všechny děti si užily společné hraní her, které bylo proloženo společnou diskuzí vedoucích a dětí ohledně letošní sezóny, co se jim v této sezóně líbilo a naopak. Následovalo hraní vybíjené, do které se zapojili jak vedoucí, tak někteří ostatní dospělí, na konci pořadu závěru sezóny bylo rozloučení a odchod k domovům.

Děkujeme všem, kteří se jakoukoliv měrou podílejí na fungování kolektivu mladých hasičů, velké díky patří hlavně rodičům, kteří objíždí všechny soutěže společně s dětmi a podílejí se velkou měrou na organizaci tréninků. Další velké díky patří našemu sboru a obci Střížovice za podporu našeho kolektivu mladých hasičů.

Teď na vedoucí a děti čekají dva měsíce odpočinku a koncem srpna se opět sejdeme na společných trénincích a závodech.

František Hrubý

Celkem: 619614