Jdi na obsah Jdi na menu

Noční závody Chlumčany 26.10.

V sobotu 26. října se zástupci našeho kolektivu zúčastnili nočního toulání v Chlumčanech. Závody probíhají formou branného závodu, avšak vše se odehrává v pozdních večerních až nočních hodinách. Náš sbor na start tohoto závodu postavil celkem 3 hlídky (1 mladší, 1 starší a 1 starší mimo soutěž).

První na start vyrazila mladší hlídka, která i přes malé zaváhání na zdravovědě, uzlování a malý počet sražených kuželek obsadila krásné 5. místo z 18 mladších hlídek.

Starší se také velmi snažili, avšak stejně jako mladší hlídka zaváhali na zdravovědě, avšak jinak se jim dařilo, i nějakou tu kuželku srazili a celkově obsadila starší hlídka 12. místo z 27 hlídek. Druhá hlídka starších bohužel nebyla kompletní, a proto byla doplněna členem mladší hlídky, tudíž běžela mimo soutěž.  Děti z této hlídky si snad trať užívaly nejvíce, jelikož běžely jako poslední a mohly sbírat a střádat světla, kterými byla označena trať.

Myslím, že si všechny dětí závody užily, jelikož je to pro ně jiný zážitek než běžné závody.