Jdi na obsah Jdi na menu

Pohár starosty OSH Plzeň – jih v klasické soutěži

V sobotu 5. září se v prostorách sportovního areálu základní školy v Nepomuku soutěž O pohár starosty Okresního sdružení hasičů Plzeň – jih v klasické soutěži. Tato soutěž byla náhradou za okrsková kola a kolo okresní, ty nemohly proběhnout z důvodu pandemie koronaviru

Náš sbor vyslal družstvo žen a mužů, druhé naše družstvo mužů se kvůli zdravotním problémům některých členů nemohlo bohužel zúčastnit. Celkem se na sportovišti sešla 4 družstva žen a 10 družstev mužů z celého okresu.

Po nástupu vedoucích družstev následovala štafeta 7 x 50 metrů, ženám se štafeta vyvedla a po druhém svém pokusu se ženy umístily na průběžném 2. místě. Muži nastoupili po ženách, kluci se prali, seč jim síly stačily, ale drobné chybičky se vyskytly. Kluci svým časem obsadili průběžné 8. místo.

Následovaly požární útoky, ženy si nevedly špatně, i přes 10 trestných bodů, obsadily na útoku 3. místo. Po součtu časů ze štafety a z útoku si ženy odvezly poukázku na nákup zboží, medaile, pohár a poukázku za krásné 2. místo ze 4 družstev žen. Kluci požární útok zvládli bez trestných bodů, avšak nervozita asi udělala své, a kluci se umístili v útocích na 7. místě. Celkem se družstvo mužů umístilo na pěkném 7. místě z 10 družstev a obdrželo diplom a poukázku na nákup zboží.

VÝSLEDKY:

ŽENY

MUŽI

Děkujeme členům a členkám za pečlivou přípravu na závody a za vzornou reprezentaci našeho sboru.