Jdi na obsah Jdi na menu

4.11. Noční toulání pod Zelenou Horou

Jako loňský rok tak i letos jsme se zúčastnili s dětmi již IV. ročníku Nočního toulání pod Zelenou Horou. Tento závod se konal 4. listopadu. Děti měli zázemí na hasičské zbrojnici a start byl následně pod samotnou Zelenou Horou. Počasí nám přálo, nepršelo a nebyla ani tak velká zima. Letos jsme vyrazili celkem se třemi hlídkami- 1 hlídka starších a 2 hlídky mladších.

Na děti čekalo 9 disciplín. Některé nové, některé už známé. Velmi děti zamrzela nepřítomnost stanoviště se vzduchovkami. Ale jinak si celé závody, myslím, užívaly, jelikož všechny hlídky běžely již za tmy. Dětem se nevyhnuly pády, ale braly je sportovně, ihned se otřepaly a pokračovaly dál.

Celkem se starší hlídka umístila na krásném 10. místě z 15 hlídek. V této kategorii rozhodovala sebemenší chybka. Mladší 2 se umístili na pěkném 10. místě z 12 hlídek. Mladší 1  velmi mile překvapili a vyšvihli se na úžasné 5. místo.

Velmi nás potěšili rodiče, kterých se sešlo na tyto závody opravdu mnoho, opět nechybělo výborné občerstvení a hlavně atmosféra byla vynikající jak při dobíhání hlídek do cíle tak při vyhlášení. Takový aplaus jako naše děti neměl nikdo.