Jdi na obsah Jdi na menu

28.12. Vánoční turnaj ve stolním tenise

Dne 28. 12. 2015 se konal turnaje ve stolním tenise. Akce se konala v obecním sále a sešlo se zde mnoho diváků a přes 20 hráčů, někteří byli začátečníci, někteří pokročilí avšak někteří vypadali, že by se stolním tenisem mohli živit. Nejprve se hrála rozřazovací kola, poté následovalo semifinále a konečně v pozdních večerních hodinách se hrálo finále. Do finále se bez většího překvapení dostali opravdu ti nejlepší hráči. Po lítých bojích bylo konečné pořadí prvních tří takové:

1. Bohumil Šilhánek
  2. Roman Klíma
  3. Tomáš Šilhánek

Sláva vítězům, čest poraženým.

Všem účastníkům i divákům děkujeme za velkou účast. Doufáme, že příští rok se povede tento turnaj znovu zorganizovat a byli bychom rádi za stejnou či větší účast jako byla letos. Další poděkování patří také sekci občerstvovací, o kterou se postarali Jirka Cibulka a Simča Mafková z místní hospody.